Wybór języka

Pensjonat LAGUNA

jest partnerem

Rachunki bankowe

PLN: 58 1090 1492
0000 0001 1877 7957

EUR: 61 1090 1492
0000 0001 1877 8000

SWIFT WBKPPLPP

Witamy Państwa w Pensjonacie i Restauracji LAGUNA

w Pogorzelicy


Pensjonat i restauracja LAGUNA w Pogorzelicy to położona 30 metrów od plaży oaza spokoju, wypoczynku i wakacyjnego lenistwa ;-).

Komfortowe pokoje, każdy z wyposażoną łazienką, minibarem, a część z tarasami z których widać morze i sosnowy las. Sprawią one, że po całodziennym wypoczynku z przyjemnością wrócą Państwo do przytulnego wnętrza LAGUNY.

Nad Państwa podniebieniem czuwać będzie wykwalifikowana obsługa restauracji LAGUNA w Pogorzelicy gotowa spełnić Wasze oczekiwania tak co do tradycyjnej nadmorskiej ?rybki? jak i wyszukanych dań mięsnych i wegetariańskich.

Nasi Goście mają możliwość tak wykupienia wyżywienia w restauracji LAGUNA (śniadania i obiadokolacje) jak i uzyskania zniżki na ofertę restauracji (5 %).

Mamy także ofertę dla pasjonatów aktywnego wypoczynku a więc jazdę konną pod okiem profesjonalnej kadry jeździeckiej, wędkowanie (spławik, spinning), tereny do jazdy rowerem, nordwalking.

Dla spragnionych basenów, odnowy biologicznej i wszelkiej maści zabiegów współpracujemy z SANDRA SPA.

Mając do dyspozycji 100 miejsc noclegowych i olbrzymią salę restauracyjną z zapleczem zorganizujemy dla Państwa: wesela, komunie, urodziny, szkolenia czy spotkania szkoleniowe i integracyjne które pozostaną w pamięci do czasu kolejnej wizyty w naszych progach.

Pensjonat i Restauracja LAGUNA nie jest przystosowany do pobytu zwierząt

 

Pensjonat i Restauracja LAGUNA w Pogorzelicy jest do Państwa dyspozycji